(Rudolf Augstein)

Powinno być tu zdjęcie (Rudolf Augstein), ale go nie mamy :(
Fabryka
Aktor (3),
Data urodzenia
1923-11-05

(Rudolf Augstein) - znany z pracy przy tego typu projektach:

Rudolf Karl Augstein był niemieckim dziennikarzem, redaktorem, publicystą i politykiem. Był jednym z najbardziej wpływowych niemieckich dziennikarzy, założycielem i współwłaścicielem magazynu „Der Spiegel”. Jako polityk, w okresie od listopada 1972 roku do stycznia 1973 roku, był członkiem Bundestagu z ramienia Wolnej Partii Demokratycznej w Niemczech.

Najważniejsze dzieła (Rudolf Augstein)

Zeugen des Jahrhunderts plakat
Oceń grę aktora
NDR Talk Show plakat
Self
Oceń grę aktora
Self
Oceń grę aktora


Cała filmografia (Rudolf Augstein)
Którą rolę (Rudolf Augstein) zapamiętałeś?
Aby zostawić komentarz, zaloguj się lub zarejestruj. Darmowa rejestracja!

© ACMODASI, 2010-2026

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiały (znaki towarowe, filmy, obrazy i teksty) znajdujące się na tej stronie należą do ich odpowiednich właścicieli. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów znajdujących się na tej stronie bez uprzedniego porozumienia z ich właścicielem.
Podczas kopiowania materiałów tekstowych i graficznych (filmy, obrazy, teksty, zrzuty ekranu stron) z tej witryny, do takiego materiału musi być dołączony aktywny link do witryny www.acmodasi.pl.
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje zamieszczone na tej stronie przez osoby trzecie.