(Gerry Marsden)

Powinno być tu zdjęcie (Gerry Marsden), ale go nie mamy :(
Fabryka
Aktor (2),
Data urodzenia
1942-09-24

(Gerry Marsden) - znany z pracy przy tego typu projektach:

Gerard Marsden MBE (24 września 1942 – 3 stycznia 2021) był angielskim muzykiem i osobowością telewizyjną, najbardziej znanym jako lider zespołu merseybeat Gerry and the Pacemakers.

Najważniejsze dzieła (Gerry Marsden)

Top of the Pops plakat
Self
The Sooty Show plakat
Self


Cała filmografia (Gerry Marsden)
Co sądzisz o (Gerry Marsden)?
Aby zostawić komentarz, zaloguj się lub zarejestruj. Darmowa rejestracja!

© ACMODASI, 2010-2026

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiały (znaki towarowe, filmy, obrazy i teksty) znajdujące się na tej stronie należą do ich odpowiednich właścicieli. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów znajdujących się na tej stronie bez uprzedniego porozumienia z ich właścicielem.
Podczas kopiowania materiałów tekstowych i graficznych (filmy, obrazy, teksty, zrzuty ekranu stron) z tej witryny, do takiego materiału musi być dołączony aktywny link do witryny www.acmodasi.pl.
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje zamieszczone na tej stronie przez osoby trzecie.