(René Franco)

Powinno być tu zdjęcie (René Franco), ale go nie mamy :(
Fabryka
Aktor (3),
Data urodzenia
1965-01-20

(René Franco) - znany z pracy przy tego typu projektach:

Rene jest meksykańskim prezenterem telewizyjnym, dziennikarzem i aktorem. Jego program „Es De Noche y ya Llegue” emitowany jest w meksykańskiej telewizji od ponad 5 lat i jest transmitowany na całym świecie przez popularną sieć „El Canal De las Estrellas”. Jako aktor rozwijał się głównie w teatrze komediowym. Ma specyficzny sposób interakcji z mediami tabloidowymi – zarówno jako dziennikarz, jak i jako cel tej bezlitosnej prasy. Jego program radiowy „La Taquilla”, będący mieszanką komedii i dziennikarstwa, jest emitowany od niemal 20 lat w dwóch głównych sieciach radiowych w Meksyku. Obecnie rozwija swoją firmę, Franco Comunicaciones, przekształcając ją w pełnoprawną firmę produkcyjną tworzącą treści do telewizji, radia i kina.

Najważniejsze dzieła (René Franco)

La Casa de los Famosos México plakat
Self - Panelist
La Casa de los Famosos plakat
Self - Panelist


Cała filmografia (René Franco)
Co sądzisz o (René Franco)?
Aby zostawić komentarz, zaloguj się lub zarejestruj. Darmowa rejestracja!

© ACMODASI, 2010-2026

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiały (znaki towarowe, filmy, obrazy i teksty) znajdujące się na tej stronie należą do ich odpowiednich właścicieli. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów znajdujących się na tej stronie bez uprzedniego porozumienia z ich właścicielem.
Podczas kopiowania materiałów tekstowych i graficznych (filmy, obrazy, teksty, zrzuty ekranu stron) z tej witryny, do takiego materiału musi być dołączony aktywny link do witryny www.acmodasi.pl.
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje zamieszczone na tej stronie przez osoby trzecie.