Talfryn Thomas (Talfryn Thomas)

Powinno być tu zdjęcie Talfryn Thomas (Talfryn Thomas), ale go nie mamy :(
Fabryka
Aktor (8),
Data urodzenia
1922-10-31

Talfryn Thomas (Talfryn Thomas) - znany z pracy przy tego typu projektach:

John Talfryn Thomas (31 października 1922 – 4 listopada 1982) był walijskim aktorem charakterystycznym, najbardziej znanym z ról drugoplanowych w produkcjach telewizyjnych z lat 70., w tym z roli szeregowego Cheesemana w serialu „Dad's Army” (1973–1974) oraz Toma Price'a w „Survivors” (1975); Thomas wystąpił również u boku Jona Pertwee w dwóch seriach „Doktora Who”.

Najważniejsze dzieła Talfryn Thomas (Talfryn Thomas)

Partnerzy plakat
Partnerzy 1971
The Poacher
Play for Today plakat
Tramp
The Champions plakat
Garage Mechanic (uncredited)
Armia taty plakat
Armia taty 1968
Private Cheeseman
Teatr 625 plakat
Teatr 625 1964
Thomas
Doctor Who plakat
Doctor Who 1963
Dave
Z-Cars plakat
Z-Cars 1962
Rewolwer i melonik plakat
Eli Barker
Dixon z Dock Green plakat
Hospital Porter


Cała filmografia Talfryn Thomas (Talfryn Thomas)
Co sądzisz o Talfryn Thomas (Talfryn Thomas)?
Aby zostawić komentarz, zaloguj się lub zarejestruj. Darmowa rejestracja!

© ACMODASI, 2010-2026

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiały (znaki towarowe, filmy, obrazy i teksty) znajdujące się na tej stronie należą do ich odpowiednich właścicieli. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów znajdujących się na tej stronie bez uprzedniego porozumienia z ich właścicielem.
Podczas kopiowania materiałów tekstowych i graficznych (filmy, obrazy, teksty, zrzuty ekranu stron) z tej witryny, do takiego materiału musi być dołączony aktywny link do witryny www.acmodasi.pl.
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje zamieszczone na tej stronie przez osoby trzecie.